16 Eylül 2009 Çarşamba

2009 MTV Video Müzik Ödülleri detayları ve Red carpet

2009 MTV Video Müzik Ödülleri Russell Brand'in sunumuyla New York ta sahiplerini buldu

İlk ödül, En İyi Kadın Sanatçı Videosu kategorisinde Taylor Swift'e gitti. You Belong With Me videosuyla ödülü alan Swift Lady Gaga Poker Face, Beyoncé, Single Ladies (Put a Ring on It), Katy Perry, Hot N Cold, Kelly Clarkson, My Life Would Suck Without You ve Pink, So What ile yarışıyordu. Taylor Swift'in ödülünü almasının ardından sahneye çıkan Kanye West bu ödülü aslında Beyoncé'nin kazandığını söyleyerek Swift saka yaptı fakat dahat sonra bu garıp davranısından dolayı özür diledi.

*Bence Kanye Westn bu davranısı çok yerinde olmus bu ödülü Beyonce yada Katy Perry almalıydı

En iyi Rock Videosu kategorisinde ise Coldplay, “Viva la Vida”, Paramore, “Decode”, Kings of Leon, “Use Somebody”, Green Day, “21 Guns” ve Fall Out Boy, “I Don’t Care”'in yarışırken MTV Video Müzik ödülü Green Day aldı

Lady GaGa'nın muhteşem Paparazzi performansının ardından 2009 MTV Video Müzik Ödüllerinde belki de gecenin en merak edilen kategorisinden biri de En İyi Pop Videosu'ydu.

En iyi Pop Videosu
Kategorisindeki adaylar
Britney Spears, “Womanizer”
Beyoncé, “Single Ladies (Put a Ring on It)”
Lady Gaga, “Poker Face”
Wisin y Yandel“Abusadora” ve Cobra Starship (featuring Leighton Meester), “Good Girls Go Bad” arasından ödülü kazanan isim Britney Spears oldu. Spears, turnede olduğu için törene katılamadı.
Beyoncé'nin mükemmel canlı performansının ardından sırada En İyi Erkek Sanatçı Videosu ödülü vardı. Kategoride Eminem, “We Made You”, Ne-Yo, “Miss Independent”, Kanye West, “Love Lockdown”,
T.I. (featuring Rihanna), “Live Your Life” ve Jay-Z, “D.O.A.” yarışırken Ödülü alan isim T.I. oldu.

En İyi Hip-Hop Videosu
kategorisinde ise Mtv Video Müzik ödülü Eminem'in oldu.
En İyi Yeni Sanatçı ödülü Lady GaGa (Poker Face)'nın oldu


Beyoncé, Single Ladies (Put a Ring on It)
-Lady Gaga, Poker Face
-Eminem, We Made You
-Kanye West, Love Lockdown ve Britney Spears, “Womanizer”ın yarıştığı Yılın Videosu ödülü Single Ladies videosuyla Beyoncé'nin oldu
Muhteşem ödül tören Michael Jackson'la açıldı ve kapanış da Michael Jackson'ın This Is It belgesel filminin fragmanıyla yapıldı.

Şimdi gelelim 2009 MTV Video Müzik ödül törenine katılan sanatçıların ve ünlülerin neler giydiklerine :) MTV adaylarından Lady Gaganın farklı ve dıkkat cekıcı kostümleri,kendine özgü tarzını bir kez daha gözler önüne seriyordu. Canlı performans yapan mtv adaylarından bir diğeri olan beyonce ise yine üstünde görmeye alışık oldugumuz THIERRY MUGLER imzalı mayo benzerı kostümüyle sahne almıstı kostümün üstündeki ince detaylar ve tasarımı güzel fakat onu sene boyunca heryerde aynı sekılde gormekten ben sıkıldım acıkcası :) kırmızı halıdaki kırmızı elbisesi şekerdi.


Kendisini Gossip girl den tanıdıgımız benimde favori oyuncum , 23 yaşındaki Leighton Meester CHRISTIAN COTA nın beyaz gümüş tamamen payet işli süper mini elbisesi ve zımbalı ZANOTTI ayakkabıları ile şık görünüyor.Kırmızı halıda pişti olma hali :)

Böyle özel günleri bırakın ünlülerin birçoğu normalde bile bu duruma düşmemek için çaba ve özen gösterirken giydikleri Balmain sayesinde pişti olan Pink ve shakiranın içinde bulundukları durumu umursamadan objektiflere poz verdiği an ........................................................................................

Ve Diğerleri ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Video

Loading...